„Przyroda naszego regionu”wystawa fotografii

wystawa fotografii autorstwa

Jacka Smolińskiego

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie zaprasza do swojej siedziby oraz filii
w Pomianowie, Rogowie i Podwilczu, gdzie od 4 listopada 2022 r. do 17 marca 2023 r. oglądać będzie można, ukazane na fotografiach, piękno przyrody naszego regionu.

Wystawa przenosi nas do magicznego i barwnego świata przyrody.

Mistrz obiektywu, uzbrojony w ogromne pokłady cierpliwości, zatrzymał w kadrze przede wszystkim piękno fauny. Każde zdjęcie jest dowodem wytrwałych poszukiwań i konsekwentnego utrwalania doskonałości przyrody.

Zapraszamy na ekspozycję fotografii autorstwa mieszkańca naszej gminy – Pana Jacka Smolińskiego, który chętnie podzieli się swoim zdobytym doświadczeniem i uchyli rąbka tajemnicy dostrzegania i utrwalania piękna wokół nas.

Wystawa będzie dostępna w dniach:

od 04.11. do 02.12.2022r. - w filii bibliotecznej w Pomianowie,

od 05.12. do 05.01.2023r. - w filii bibliotecznej w Rogowie,

od 09.01. do 14.02.2023r. - w bibliotece w Stanominie,

od 15.02. do 17.03.2023r. - w filii bibliotecznej w Podwilczu.

(termin spotkania z Panem Smolińskim uzgodniony zostanie w trakcie trwania wystawy).

Ewa Juszczyk-Lachs

Dyrektor GBP

Fotografia autorstwa Jacka Smolińskiego w bibliotekach na terenie Gminy Białogard (3)
Fotografie autorstwa Jacka Smolińskiego w bibliotekach na terenie Gminy Białogard (2)