Zuzanna Lachs – NIEPOKONANA!

Dodane przez admin - śr., 29/03/2023 - 13:40

Zuzanna Lachs – NIEPOKONANA!

W sobotę 25 marca br. w miejscowości Cedry Wielkie odbyły się Pomorskie Mistrzostwa Acrodance, w których wzięła udział nasza mieszkanka - Zuzanna Lachs.

Zuzanna trenuje w Szkole Tańca S-TEN w Darłowie pod okiem Eweliny Nidzgorskiej i Brayana zaś w Białogardzie, pod okiem Aleksandry Kubińskiej.

Przyzwyczaiła nas już do tego, że jest najlepsza, po prostu niepokonana!

Tak więc krótko i na temat;

I blok zawodów- zawody na Airtracku- ścieżka akrobatyczna- I miejsce!

II blok zawodów- kategoria Acrodance - I miejsce!

Zuzanna - młoda, urocza, nastolatka, pełna pasji i uporu, która ma odwagę spełniać swoje marzenia i sięgać do gwiazd.

Gratulujemy Zuzannie i jej opiekunom i czekamy na kolejne rewelacyjne wieści. (AK)

1. Mieszkanka Gminy Białogard Zuzanna Lachs z dyplomem i pucharem, który zdobyła na Pomorskich Mistrzostwach Acrodance
2. Mieszkanka Gminy Białogard Zuzanna Lachs z pucharami, które zdobyła na Pomorskich Mistrzostwach Acrodance