Dodane przez admin - sob., 26/08/2023 - 09:10

flagagodło polski

Dobiegają końca prace na inwestycji „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Zagórze, Zagórze-Nasutowo oraz budowa sieci kanalizacji sanitarnej Gruszewo, Gruszewo-Łęczno gmina Białogard”, na którą Gmina Białogard otrzymała dofinasowanie z RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH NR 01/2021/4311/PolskiLad

Poziom dofinansowania : 95%

Kwota promesy: 3.020.186,73

Inwestycje realizuje – Konsorcjum: PBI Spectrum s.c. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek i Eko-Armatura Complex – Termin realizacji inwestycji określono na 15 miesięcy od dnia podpisania umowy, to jest do 03 września 2023 roku.

W 2022 roku wykonany został odcinek Zagórze-Nasutowo. Aktualnie kończą się prace na odcinku Gruszewo- Łęczno. Zakończono już układanie kanalizacji, uporządkowano teren i trwają ostanie prace na przepompowni.