CHARYTATYWNA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Biblioteki na terenie Gminy Białogard przyłączają się do akcji „Charytatywna zbiórka książek”.

Wspólnie z Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z drużyną e-wolontariuszy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w "charytatywnej zbiórce książek". Celem inicjatywy jest zebranie książek, które następnie trafią na charytatywne licytacje. Wszystkie środki pozyskane z licytacji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych "Fundacji Ostoja dla Zwierząt" i ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".
Lubisz pomagać? Masz książki, z których już nie korzystasz? Przekaż je na licytację i wspieraj dwie wyjątkowe inicjatywy.
Informację o fundacji w filmie o "Fundacji Ostoja dla Zwierząt": https://youtu.be/MZld_W4Q168
Więcej o inicjatywach Centrum Rozwoju Lokalnego można przeczytać na: wspierajmarzenia.pl oraz na crl.org.pl
Zbiórka książek odbywać się będzie w bibliotekach na terenie Gminy Białogard (Stanomino, Pomianowo, Podwilcze i Rogowo) w godzinach pracy bibliotek do końca czerwca 2021r.
Następnie zostaną one przekazane do Centrum Rozwoju Lokalnego gdzie trafią na licytację. 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub placówek bibliotecznych na terenie naszej gminy.

Serdecznie zapraszamy do pomocy.

Ewa Juszczyk-Lachs – dyrektor biblioteki

Plakat:Charytatywna zbiórka książek