NAJLEPSI SPOSRÓD NAJLEPSZYCH

Dodane przez admin - pt., 16/06/2023 - 16:54

NAJLEPSI SPOSRÓD NAJLEPSZYCH

Sesja Rady Gminy Białogard, która odbyła się 16 czerwca br., była również okazją do podziękowania, pogratulowania i wręczenia nagród sportowcom z terenu naszej gminy, za wybitne osiągnięcia sportowe w różnych kategoriach.

Wójt Gminy Pan Jacek Smoliński wraz z Przewodniczącą Rady Panią Anną Suszyńską, wręczyli dyplomy uznania wraz z nagrodami pieniężnymi

1. Aleksandrowi Dondera za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Województwa 2022r.
    w tańcu towarzyskim,

2. Inez Madajczyk za zajęcie II miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2022r. w zapasach,

3. Emilii Madajczyk za zajęcie III miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2022r. w zapasach (nagrodę odebrała mama),

4. Nikoli Żórawskiej za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski 2022r. w lekkoatletyce.

Ponieważ nieobecna była na uroczystości wręczenia nagród Zuzanna Lachs, która
w dniu 15 czerwca br. zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Świata WDA w Budapeszcie,
w kategorii Fitness Show, zdobywając tym samym tytuł WICEMISTRZYNI ŚWIATA, Wójt Jacek Smoliński, w trakcie transmitowanej na żywo sesji Rady Gminy, pogratulował Zuzannie zwycięstwa życząc kolejnych sukcesów. (AK)

Wójt Gminy Białogard