FESTYN RODZINNY w ŻELEŹNIE

Dodane przez admin - śr., 19/07/2023 - 09:54

Kategoria

FESTYN RODZINNY w ŻELEŹNIE

W sobotę 8 lipca br., w miejscowości Żeleźno, odbył się Festyn Rodzinny. Bogaty program spotkania, wiele atrakcji umożliwiających integrację społeczności lokalnej sprawiło, że teren przy świetlicy wiejskiej wypełnił się tłumem ludzi. Możliwość wzajemnego poznania się, wspólnego spędzenia wolnego czasu spowodowało, że na festyn przybyli rodzice ze swoimi pociechami, dziadkowie, ciocie, wujkowie i wszyscy Ci, którzy chcieli się wspaniale bawić.

Organizatorzy zapewnili niepowtarzalną atmosferę i wiele atrakcji. Konkursy z nagrodami, zabawy, pokazy, instruktarz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wata cukrowa, zimne napoje, gofry, zakręcona fryta oraz swojskie jadło z kociołka, taki wybór mieli młodsi i starsi uczestnicy festynu. Dla mniejszych dzieci, jak zawsze, nie zabrakło dmuchańców. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia,
a w szczególności sponsorom: Producentowi wody gazowanej Cabana,
ELTROX Razem bezpieczniej-sklep Koszalin, Nadleśnictwu Białogard, Gminie Białogard, PSB Mrówka sklep Białogard, Drinktech sp. z o.o.
w Krzywopłotach. (K.PAC)

 

 

Strony w dziale: