zlobek

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH W KOMBINACJI 10 TAŃCÓW

Dodane przez admin - wt., 19/03/2024 - 08:04

Kategoria

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH W KOMBINACJI 10 TAŃCÓW

W niedzielę, 3 marca br. Aleksander Dondera z Nosówka (13 lat) wraz ze swoją taneczną partnerką Kają Drętkiewicz z Mścic (12 lat), na co dzień trenujący w King Dance Koszalin, zadebiutowali na Mistrzostwach Polski w kombinacji 10 tańców - w kategorii Junior Starszy, zaczynając od 1/8 finału, kwalifikując się do ćwierćfinału, a następnie do półfinału. Ostatecznie para uplasowała się na 11 miejscu. To ogromny sukces, na który ciężko zapracowali. A już pod koniec marca kolejny start w Mistrzostwach Polski w stylach.

 

Na tle baneru Mistrzostwa Polski stoi Aleksander Dondera z Nosówka i Kaja Drętkiewicz z Mścic. Aleksander ubrany jest w czarny frak oraz białą koszulę z długim rękawem. Na szyi ma założoną białą muchę. Kaja natomiast ma na sobie długą różowo - pomarańczową sukienkę z doszytymi do niej pomarańczowymi piórami. Uszy zdobią połyskujące kolczyki. Zawodnicy są profesjonalnie uczesani – Aleksander ma zaczesane włosy do góry, natomiast Kaja ma zrobiony kok. Uśmiechają się.
Na tle białego serca stoi Aleksander Dondera z Nosówka i Kaja Drętkiewicz z Mścic. Aleksander ubrany jest w czarne spodnie oraz czarną koszulę z lekkim dekoltem. Na prawej ręce ma założoną skórzaną bransoletę. Kaja natomiast ma na sobie błyszczącą, czarną, krótką sukienkę z doszytymi do jej spodu kępkami frędzli koloru różowo – pomarańczowego. Na głowie ma założoną czarną opaskę ozdobioną połyskującymi kamieniami, a w uszach lśniące, czarne kolczyki w kształcie koła. Zawodnicy są profesjonalnie uczesani – A

Strony w dziale: