zlobek

OSTATNIA SESJA RADY GMINY BIAŁOGARD W KADENCJI 2018 – 2024.

Dodane przez admin - czw., 04/04/2024 - 16:45

Kategoria

OSTATNIA SESJA RADY GMINY BIAŁOGARD W KADENCJI 2018 – 2024.

 

W dniu dzisiejszym, 4 kwietnia 2024 r., w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Białogard. To ostatnie obrady w tej – rekordowo długiej, bo trwającej pięć i pół roku – kadencji. Wyjątkowym punktem porządku obrad było podziękowanie i wręczenie nagród uzdolnionym sportowcom z terenu naszej gminy. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

 1. Natalia Bohdziewicz – za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski 2023r. – zapasy,

 2. Aleksander Dondera – za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Województwa 2023r. - taniec towarzyski,

 3. Marta Dziemianko – za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski 2023r.
  w kategorii House Dance,

 4. Zuzanna Lachs – za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Europy 2023r. w kategorii Fitness Show,

 5. Matylda Śliwa - za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach Polski 2023r. – zapasy,

 6. Inez Madajczyk – za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych 2023r. – zapasy,

 7. Aleksander Mitak - za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych 2023r. – zapasy,

 8. Emilia Madajczyk – za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach Polski 2023r. – zapasy.

Po podjęciu ostatnich uchwał, na zakończenie obrad, Przewodnicząca Rady Gminy
Pani Anna Suszyńska skierowała podziękowania zarówno do członków Rady, Wójta, Skarbnika, Sekretarza, pracowników Urzędu Gminy i jednostek podległych oraz sołtysów

za wspólną pracę na rzecz Gminy i jej Mieszkańców, życząc jednocześnie powodzenia
w kolejnych wyzwaniach.

Również Wójt Gminy Pan Jacek Smoliński, podziękował radnym za wspólną pracę, poświęcony czas podkreślając, że kadencja ta była wyjątkową. Był to czas intensywnej, systematycznej i owocnej pracy dla dobra całej Gminy oraz wszystkich Jej mieszkańców.

Radę Gminy Białogard mijającej kadencji tworzyło piętnastu radnych. Jednak różne okoliczności sprawiły, że trzech członków zrezygnowało z pełnienia tej funkcji.

Skład Rady Gminy Białogard kadencji 2018-2024

 1. Suszyńska Anna - Przewodnicząca Rady

 2. Pender Marcin - Wiceprzewodniczący Rady

 3. Chilmańska Aneta

4. Drąg Aneta Mariola

5. Dudkiewicz Bernard

6. Grabias Małgorzata

7. Kłys Radosław

8. Majewska Emilia

9. Mazik Małgorzata

10. Moraczewska Marzena

11. Nazarkiewicz Ewa

12. Sorys Marcin

13. Krzysztof Mydlak - zrezygnował

14. Agnieszka Krzemińska - zrezygnowała

15. Daria Smolińska - zrezygnowała

 

W sesji wzięli także udział sołtysi, kadra kierownicza Urzędu oraz jednostek organizacyjnych Gminy Białogard. (AK)

Od lewej stoją radni: Marcin Sorys, Radosław Kłys, Marcin Pender, Anna Suszyńska, Aneta Chilmańska, Aneta Drąg, Marzena Moraczewska, Ewa Nazarkiewicz, Emilia Majewska, Małgorzata Grabias, Bernard Dudkiewicz. Za Anetą Drą – Wójt Jacek Smoliński. W tle ściana, na której wisi Godło Polski i Herb Gminy Białogard.

Na zdjęciu od lewej Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska trzymająca w ręku ozdobną torebeczkę, przed nią Wójt Gminy Jacek Smoliński. W tle, na ścianie Godło Polski, obok herb Gminy Białogard. Przed osobami długi stół prezydialny.

Na zdjęciu od lewej Wójt Gminy Jacek Smoliński, przed nim tyłem, Sekretarz Alicja Kubiś ściskająca dłoń Przewodniczącej Rady Gminy Białogard Anny Suszyńskiej trzymającej w ręku ozdobną, granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Dalej, z prawej strony, Skarbnik Izabela Czaplejewska z wyciągniętą dłonią w stronę Anny Suszyńskiej.
Na zdjęciu, od lewej, Radna Małgorzata Grabias trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok Sekretarz Alicja Kubiś , dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński i Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska.

Na zdjęciu, od lewej, Radna Emilia Majewska trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok Sekretarz Alicja Kubiś , dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radna Małgorzata Mazik trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Radna Aneta Drąg trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok Sekretarz Alicja Kubiś , dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radna Ewa Nazarkiewicz trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radna Marzena Moraczewska trzymająca w dłoniach ozdobną torebeczkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radny Radosław Kłys trzymający w dłoniach ozdobną torebkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radny Bernard Dudkiewicz trzymający w dłoniach ozdobną torebkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

Na zdjęciu, od lewej, Sekretarz Alicja Kubiś, Radny Bernard Dudkiewicz trzymający w dłoniach ozdobną torebkę oraz granatową okładkę z herbem Gminy Białogard. Obok, dalej Wójt Gminy Jacek Smoliński, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Anna Suszyńska i Skarbnik Izabela Czaplejewska.

 


Od lewej Karolina Dondera obok Aleksander Dondera trzymający w rękach dyplom i książkę. Obok Wójt Gminy Jacek Smoliński. W tle ścianka z herbem Gminy Białogard.

 

Strony w dziale: