Dane Żłobka Gminnego w Kościernicy

Wyróżnienie w konkursie BIBLIOTEKA ROKU 2021 WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Dodane przez admin - pon., 09/05/2022 - 16:06

Kategoria

Wyróżnienie w konkursie

BIBLIOTEKA ROKU 2021

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie oraz jej filie w Podwilczu, Pomianowie i Rogowie zdobyły wyróżnienie w konkursie „BIBLIOTEKA ROKU 2021 WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO”. Statuetka oraz dyplom zostały wręczone 6 maja br. w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie na Inauguracji „Tygodnia Bilbliotek 2022”

Ogromne podziękowania dla bibliotekarek Moniki, Agnieszki i pani Basi za całokształt działalności bibliotecznej i na rzecz mieszkańców gminy Białogard. To jest nasz wspólny sukces.

Podziękowania także dla Wójta Gminy Białogard Jacka Smolińskiego, Sekretarz Gminy pani Alicji Kubiś, Skarbnik Gminy pani Izabeli Czaplejewskiej oraz Kierownika Referatu pani Joanny Czuprety za wszelkie wsparcie i współpracę.

Radnym, sołtysom, czytelnikom naszych bibliotek i mieszkańcom gminy Białogard także należą się ogromne podziękowania. Za wszelką pomoc w organizacji naszych przedsięwzięć i za obecność na naszych uroczystościach i warsztatach.

Zapraszamy do NASZYCH BIBLIOTEK na terenie gminy Białogard.

 

Ewa Juszczyk-Lachs

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej

w Stanominie

Bibliotekarki z GBP w Stanominie pania kierownik działu metodycznego Ksiąznicy Pomorskiej z otrzymaną nagrodą
Dyplom za wyróznienie w konkursie BIBLIOTEKA ROKU 2021 WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Statuetka za wyróznienie w konkurskie BIBLIOTEKA ROKU 2021 WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Strony w dziale: