Program „Czyste Powietrze” ciąg dalszy

Dodane przez admin - pon., 13/06/2022 - 12:48

Kategoria

Program „Czyste Powietrze” ciąg dalszy

W dniu 10 czerwca br. w świetlicy wiejskiej w Kościernicy, odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami Gminy Białogard, z cyklu „Czyste Powietrze”. Aby dotrzeć do jak największej ilości osób, spotkania informacyjne organizowane są cyklicznie, w różnych miejscowościach na terenie naszej gminy.

Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Koszalinie, przeprowadził prelekcję na temat programu, możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę pieców, tzw. kopciuchów, na ekologiczne źródła ciepła i termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym. Żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych spotkaniach z cyklu Czyste Powietrze oraz wszelkich nowościach w programie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania z programu, do kontaktu z pracownikiem merytorycznym punktu konsultacyjno-informacyjnego, działającego w Urzędzie Gminy Białogard przy ul. Wileńskiej w Białogardzie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00
lub dzwoniąc pod nr telefonu 94 312 11 62. (J.Grotus)


Source URL: https://www.gmina-bialogard.pl/aktualnosc/komunikaty/786-program-czyste-powietrze-ciag-dalszy