Dane Żłobka Gminnego w Kościernicy

Spotkanie informacyjne Programu Czyste Powietrze w Żeleźnie

Dodane przez admin - czw., 01/09/2022 - 14:37

Kategoria

Zaproszenie

 

       Wójt Gminy Białogard zaprasza mieszkańców gminy zainteresowanych uczestnictwem w Programie „Czyste Powietrze +”  na spotkanie informacyjne, które odbędzie 
się w Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Żeleźno 2a, 
78-200 Białogard, w dniu 8 września 2022 r. (tj. czwartek), 
o godzinie 17.00. 
W dnu 15-go lipca br. ogłoszono nowe zasady Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze +”, którego istotą jest możliwość otrzymania przedpłaty jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Rozwiązanie to umożliwi wymianę starych, nieefektywnych pieców na nowoczesne źródła ciepła także osobom najuboższym. Niniejsze spotkanie będzie miało charakter warsztatów oraz indywidualnych konsultacji. Zostaną przedstawione założenia programu, rodzaje przedsięwzięć, nowe warunki dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację budynków mieszkalnych. Spotkanie poprowadzi pracownik merytoryczny Urzędu Gminy Białogard wraz 
z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 
w Koszalinie, jako Doradca Energetyczny. Osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania uzyskają szczegółowe informacje dotyczące składania wniosków i rozliczenia przedsięwzięcia. 

Wójt Gminy Białogard
Jacek Smoliński


 

 

Załączniki

Strony w dziale: