Get Adobe Flash player

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZEGO ZAJĄCZKA I BARANKA WIELKANOCNEGO.   W niedzielę palmową odbył się w parafii w Białogórzynie konkurs na najładniejszego zajączka i baranka wielkanocnego. Udział w nim wzięło 58 osób - dzieci, młodzież i dorośli. Różnorodność prac była zaskoczeniem również dla komisji oceniającej, w której skład weszli m.in. Wójt Gminy Jacek Smoliński, z-ca wójta Alicja Kubiś, pracownik Urzędu Gminy Żaneta Szadziewska oraz ks. Marek Cieślik.

Nie lada problemem było wytypowanie najładniejszych, spośród których 10 zostało nagrodzonych nagrodami rzeczowymi i finansowymi. Pierwsze miejsce zdobył baranek wykonany przez Natalię Górzyńską, która otrzymała nagrodę główną rzeczową - słuchawki oraz finansową w kwocie 100 zł.
Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Wykonane prace, biorące udział w konkursie, można obejrzeć w kościele w Białogórzynie do końca okresu wielkanocnego.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem