Get Adobe Flash player

Śniadanie Wielkanocne   Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, 8 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rogowie, na zaproszenie Prezes Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Gminy Białogard „LIDERKA” Pani Jadwigi Majewskiej przybyło ponad 100 gości. Spotkania związane ze Świętami Wielkiej Nocy zawsze są bardzo lubiane, napełnione radością, wesołymi pomysłami i świątecznymi przysmakami. Szczególny świąteczny nastrój naszemu spotkaniu nadał koncert Chóru BEL CANTO. Spotkanie rozpoczął Pan Jacek Smoliński Wójt Gminy Białogard, który powitał wszystkich zgromadzonych, a następnie wspólnie z Panią Anną Grażyną Sztark Senator RP złożył wszystkim najwspanialsze, pełne ciepła życzenia.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem