Get Adobe Flash player

III miejsce uczniów Szkoły z Rogowa   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie był organizatorem Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się 10 kwietnia 2017 roku na terenach okalających budynek szkoły, tradycyjnie organizacja imprezy stała na wysokim poziomie. W mistrzostwach wystartowało osiem szkół podstawowych, w tej stawce reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce w kategorii dziewcząt młodszych (III - IV kl.) oraz trzecie miejsce w kategorii chłopców starszych (V-VI kl.).


   Kolejne zawody z których uczniowie wrócili z bagażem nowych doświadczeń oraz pełni wrażeń.

 

Opiekunowie:

Danuta Suska

Henryk Dzida

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem