Get Adobe Flash player

O ZAGROŻENIACH W INTERNECIE RAZ JESZCZE   10 maja bieżącego roku uczniowie z klas IV i V Zespołu Szkół w Stanominie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na temat zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu. Zajęcia zostały zorganizowane przez Panią Barbarę Kacprowską w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek oraz Dnia Bibliotekarza. Zajęcia przeprowadził Pan Dariusz Florek - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. K. Estreichera w Białogardzie.

 

 

Z okazji Dnia Bibliotekarza składamy wszystkim pracownikom bibliotek najserdeczniejsze życzenia, dużo satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości i twórczej inwencji w propagowaniu czytelnictwa.

 

Zespół Szkół w Stanominie

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem