Get Adobe Flash player

 WIELKI SUKCES UCZENNICY KLASY SZÓSTEJ – KINGI SZCZĘŚNIAK. WRESZCIE SIĘ UDAŁO!   Uczennica kl. VI Zespołu Szkół w Stanominie - Kinga Szczęśniak zajęła II miejsce w finale VIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej!. Konkurs odbył się 10 maja bieżącego roku w Koszalinie. Oj, nie było łatwo... Tematem tegorocznych zmagań była 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Oprócz naszej finalistki ze Stanomina w konkursie brali udział uczniowie z gminy i miasta Białogard, Koszalina, Kołobrzegu, Słupska, Piły i Wałcza. Składamy gratulacje Kindze i jej rodzicom, a także jej opiekunowi z ramienia szkoły – katechecie Panu Tomaszowi Trybuś.

 

Zespół Szkół w Stanominie

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem