Get Adobe Flash player

BRAWO JULKA !   Na szczególne wyróżnienie i podziw zasługują osiągnięcia sportowe w bieżącym roku szkolnym Julii Krzemińskiej uczennicy klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rogowie.


   Po zwycięstwach i zdobyciu złotych medali w Powiatowym Finale „Czwartków LA” w skoku w dal i biegu na 60 m będzie reprezentowała powiat białogardzki i Szkołę Podstawową w Rogowie w Ogólnopolskim Finale „Czwartków LA” w Łodzi w dniach 16 - 18 czerwca 2017 r. Należy nadmienić, że wynik jaki osiągnęła Julia w skoku w dal jest piątym rezultatem w Polsce w bieżącej edycji „Czwartków LA” – to odległość 4,97 m. Tym samym w tegorocznym konkursie na najlepszego „Ucznia – Sportowca” Szkoły Podstawowej w Rogowie w kategorii dziewcząt zwyciężyła bezkonkurencyjna Julia Krzemińska, a w kategorii chłopców Jan Łoś uczeń klasy piątej.
Trzymamy kciuki i życzymy udanego startu w finale w Łodzi.

 

Henryk Dzida, nauczyciel wychowania fizycznego

 

BRAWO JULKA !

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem