Get Adobe Flash player

I MIEJSCE NA POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU   Uczniowie klasy IIIb Szkoły Podstawowej w Stanominie zajęli I miejsce w kategorii szkół podstawowych na XII Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który odbył się 08 czerwca bieżącego roku w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Organizatorem festiwalu był Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Białogardzie. Gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom.

 

Zespół Szkół w Stanominie.

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem