Get Adobe Flash player

szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej   W środę 10 stycznia 2014 roku w szkołach gminy Białogard odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnicy musieli rozwiązać test z dziesięcioma pytaniami, a zakres wiadomości obejmował zawartość publikacji pani Aldony Dobrzyńskiej p.t. „Polak mądry przed szkodą. O pożarach i innych zagrożeniach”. Według regulaminu OTWP uczniowie podzieleni zostali na 2 kategorie wiekowe:


kategoria I – uczniowie szkół podstawowych, klasy I-VI,
kategoria II - uczniowie szkół podstawowych, klasa VII oraz gimnazjum klasy II i III.
   Eliminacje wyłoniły reprezentantów szkół, którzy przystąpią 7 lutego 2018 roku do finału gminnego OTWP, który odbędzie się w Gimnazjum w Pomianowie. Organizatorem jest Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Białogardzie oraz Urząd Gminy Białogard przy bardzo dużym zaangażowaniu szkół z terenu gminy Białogard. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a tym którzy przeszli do następnego etapu życzymy powodzenia.

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem