Get Adobe Flash player

 

            IMG 2905 1                       

                W dniu 9 października 2018 roku z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę na placu przy Szkole Podstawowej w Stanominie zostało posadzone symboliczne drzewo, któremu nadano imię „Dar Wolności”. W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanominie Krzysztof Skrzycki, przedstawiciel Nadleśnictwa w Białogardzie Krzysztof Szymański oraz uczniowie i nauczyciele.

 

 


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem