Get Adobe Flash player

 

DSC 8111 1

             

               8 października 2018 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rogowie uczestniczyli w symbolicznym zasadzeniu „Drzewka Niepodległości” na terenie administracyjnym szkoły. Cała akcja o wymiarze patriotycznym związana była z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia, które swoim zasięgiem objęło wszystkie szkoły w Gminie Białogard, był nauczyciel historii Tomasz Bohdziewicz. Patronat nad akcją objęły Lasy Państwowe Nadleśnictwo Białogard, które dostarczyły sadzonki drzew.

Uroczystego zasadzenia jarzębu pospolitego w obecności Dyrektor Szkoły Elżbiety Trzcińskiej, pracownika nadleśnictwa – Katarzyny Stypuły oraz reprezentacji uczniów z samorządów klasowych dokonał Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński.

                                                                                                                                                Tomasz Bohdziewicz

 

 

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem