Get Adobe Flash player

„Operation Christmas Child” w filii bibliotecznej w Podwilczu   29 grudnia 2016 roku członkowie Kościoła Zielonoświątkowego wraz z sołtys Podwilcza Panią Ewą Nazarkiewicz i bibliotekarką Panią Agnieszką Dziubińską przygotowały dla najmłodszych gwiazdkowe spotkanie w Bibliotece w Podwilczu połączone z poczęstunkiem.


   Dzieci bawiły się znakomicie - śpiewały piosenki oraz uczestniczyły w konkursach, a na zakończenie, każde obecne dziecko, otrzymało paczkę niespodziankę w ramach światowego przedsięwzięcia o nazwie Operation Christmas Child.
Misją Gwiazdkowej Niespodzianki jest okazanie Bożej Miłości w praktyczny sposób dzieciom na całym świecie.

 

Agnieszka Dziubińska

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem