Get Adobe Flash player

SP KOŚCIERNICA MISTRZEM POWIATU W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZYO BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

W dniu 14 maja 2019r. w Tychowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kościernicy w składzie Klaudia Rak, Nikola Stasińska, Hubert Rożek i Jakub Lewandowski stanęła na najwyższym stopniu podium, uzyskując tytuł Mistrza Powiatu w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej natomiast Klaudia Rak, uczennica klasy IV, najmłodsza uczestniczka turnieju zajęła III miejsce, a Jakub Lewandowski, uczeń klasy V miejsce II. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Zasztowt

Dyrektor

Szkoły Podstawowej w Kościernicy


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem