Get Adobe Flash player

1 czerwca br. w Nosówku odbył się Piknik Rodzinny. Nie zabrakło licznych atrakcji tj. wata cukrowa, malowanie twarzy, czy ozdabianie włosów kolorowymi warkoczykami. W odwiedziny przyleciał prosto z Madagaskaru - lew Alex oraz z placu budowy zerwał się na chwilę - Bob Budowniczy. Zabawa była przednia! Można było przysiąść przy ognisku, pograć w badmintona, czy w piłkę nożną. Zdecydowana większość wybrała jednak bitwę na balony wodne…Oj, działo się!!!


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem