Get Adobe Flash player

W ramach realizacji tegorocznego Funduszu sołeckiego Gmina Białogard zakupiła nowe kosy i kosiarki spalinowe oraz traktorek ogrodowy. Pierwsze narzędzia zostały już odebrane przez panie sołtys z Żelimuchy i z Pękanina. Utrzymanie terenów zielonych w sołectwach, będzie łatwiejsze dzięki nowemu wyposażeniu. Sołtysi pełnią ogromną rolę w dbaniu o ład i porządek w swoich miejscowościach. To właśnie oni zachęcają mieszkańców do współuczestniczenia w podnoszeniu estetyki swoich miejsc zamieszkania. Nowy sprzęt posłuży sołectwom przez wiele lat do dbania o czystość i porządek naszych wsi.


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem