Get Adobe Flash player

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Pomianowie zawitali do miejscowej filii bibliotecznej. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po pomieszczeniach i opowiedziała o pracy bibliotekarza. Odwiedzający z chęcią odpowiadali na pytania i z wielką ciekawością je zadawali. Na zakończenie wizyty wszyscy uczniowie wzięli udział w zajęciach plastycznych, w czasie których wykonywali okładki do swoich ulubionych książek.

Dzień później z wizytą przybyli uczniowie klasy VII. Również zwiedzili bibliotekę i zapoznali się z jej regulaminem. Ważne jest to, że obecność ich związana była z realizowanym projektem pt.„Profilaktyka na wesoło”. Dzięki tej wizycie biblioteka wzbogaciła się o piękne, kolorowe prace plastyczne autorstwa siedmioklasistów.

Serdeczne podziękowania kieruję do Dyrektora Szkoły Pani Agnieszki Zasztowt oraz nauczycielek Pani Sylwii Lewkowicz i Pani Anety Koprowicz za współpracę.

Zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzania naszych placówek i uczestniczenia w zajęciach, i organizowanych uroczystościach.

Ewa Juszczyk-Lachs

Dyrektor Gminnej Biblioteki


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem