Get Adobe Flash player

Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty!
życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście w murach Waszych szkół, ale pozwoliły Wam przekroczyć kolejny próg w edukacji, byście dostali się do wymarzonych szkół.
Podczas egzaminu niech towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne siły i wiedzę. Każdemu z Was składamy życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników.
Drodzy Ósmoklasiści! Zrealizujcie wszystkie swoje marzenia i cele, niech to, co trudne przychodzi Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne będzie dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.
Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!
Połamania piór!
Wójt Jacek Smoliński
wraz z Pracownikami UG Białogard

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem