wolne miejsca w zlobku

Joanna Kowalewska

Joanna Kowalewska

Joanna Kowalewska – od 2003 roku wydawca i redaktor naczelny tygodnika Białogardzianin, gazety, która ukazuje się na terenie Powiatu Białogardzkiego. - Od przeszło 10 lat poruszamy tematy i piszemy o sprawach mieszkańców Gminy Białogard. Na bieżąco uczestniczymy w życiu kulturalnym, społecznym i sportowym. Na łamach gazety relacjonujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia. – mówi Joanna Kowalewska. Tygodnik Białogardzianin sprzedawany jest prawie w każdej wsi Gminy Białogard i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Od 2011 roku jest mieszkanką Żeleźna – spokojnej wsi, w której naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku. Spokojne wiejskie życie sprzyja rozwojowi talentów, a Pani Joanna z zawodu jest plastykiem. W przyszłości planuje rzeźbić i otworzyć pracownię ceramiki. Piec do wypalania ceramicznych rzeźb jest już gotowy. Potrzeba tylko czasu, którego każdemu z nas brakuje, aby zrealizować swoje marzenia, bo jak mówi poeta „grzechem jest marnować talent, który otrzymaliśmy od Boga”.

Strony w dziale: