wolne miejsca w zlobku

Agroturystyka Kaprys 2

Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w miejscowości Dębczyno, odległej mniej więcej 4 kilometry od Białogardu, 14 kilometrów od Karlina i 40 kilometrów od nadmorskich miejscowości takich jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Sarbinowo czy Mielno.

Nazwa naszego gospodarstwa nawiązuje do założonej przez naszą rodzinę agroturystyki Kaprys w Kowańczu obok Karlina, która już od wielu lat cieszy się uznaniem gości odwiedzających Pomorze Zachodnie. Naszym gościom zapewniamy podobne, wysokie standardy. Na wynajem oferujemy 3 pokoje sypialne z telewizorami oraz ogólnodostępne: kuchnię i łazienkę.

Atrakcje: Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w bardzo spokojnej, malowniczej, wiejskiej miejscowości. Dookoła jest mnóstwo pól, niewielkich wzgórz, zieleni i tras, które można pokonywać rowerem. Bardzo blisko jest też rzeka Parsęta, gdzie można łowić ryby i organizować spływy kajakowe. Niedaleko w miejscowości Byszyno można wypocząć nad pięknym jeziorem.

Agroturystyka Kaprys 2

Dębczyno 23
78-200 Białogard
kom. 698852004
kom. 698586172

Strony w dziale: